Новини

23-24 КВІТНЯ БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ КУРС З НЕВІДКЛАДНИХ СТАНІВ ACLS У М.ЛЬВІВ

Шановні колеги, нагадуємо, що 23-24 квітня 2021р. відбудеться дводенний курс ACLS з надання невідкладної допомоги.

Зареєструватися на курс можна за телефоном 050 338 0121 або на сайті за посиланням https://acls.com.ua/zapys-na-kurs. Сертифікат 25 балів.

Адреса проведення курсу: м.Львів, Проспект Шевченка 9, Conference IQHolding, заїзд з вул.Нижанківського (навпроти Нижанківського,20)

У пропонованому курсі передбачена максимальна наближеність до реальних умов роботи лікаря. Використання різних типів манекенів (манекенів-третренажерів, манекенів-імітаторів пацієнтів, високотехнологічних манекенів типу аналогів пацієнта) для кожного конкретного завдання навчання, що дозволяє істотно підвищити ефективність освоєння практичних навичок. Методика освоєння навичок в умовах симуляції проводиться за принципом від простого до складного.

Більше інформації про курс

logo bottom

Добровільне об’єднання фізичних осіб, створене для здійснення захисту прав і свобод її учасників та споживачів медичних послуг, задоволення суспільних, зокрема соціальних, та інших інтересів.

Організація створюється з метою вдосконалення системи функціонування екстреної медицини і невідкладної медичної допомоги та професійного розвитку її працівників.

Слідкуйте за нами:

КОНТАКТИ

  • Офіс:

    м. Львів вул. Єфремова, 85
    79044, Україна

  • Гаряча лінія:

    +38 (050) 338 0121

    info@nevidkladka.org