Новини

12-13 жовтня буде проводитись курс з невідкладних станів ACLS (м.Львів)

Запрошуємо на інтенсивний 2-о денний практичний курс 12-13 жовтня 2018р. з невідкладних станів. Тема курсу "Поглиблена серцево-судинна підтримка життєзабезпечення". Кількість місць обмежена - група 24 особи.
За адресою:
Навчальний центр KING WEST MEDICAL
79020, Україна, місто Львів, пр-т В. Чорновола, 103
Подробиці на сайті: acls.com.ua

(……. Підтвердивши зупинку кровообігу, поклич на допомогу ( в тому числі попроси принести дефібрилятор).
Якщо VF / рVT підтвердиться, заряди дефібрилятор, в той час як інший рятувальник продовжує компресію. Після того, як дефібрилятор заряджений, необхідна пауза в компресіях грудної клітки, швидко переконайся, що рятувальники не торкаються пацієнта, і тільки після цього виконай один розряд…..)

(……. Підтвердивши зупинку кровообігу, поклич на допомогу ( в тому числі попроси принести дефібрилятор). Якщо VF / рVT підтвердиться, заряди дефібрилятор, в той час як інший рятувальник продовжує компресію. Після того, як дефібрилятор заряджений, необхідна пауза в компресіях грудної клітки, швидко переконайся, що рятувальники не торкаються пацієнта, і тільки після цього виконай один розряд…..)

logo bottom

Добровільне об’єднання фізичних осіб, створене для здійснення захисту прав і свобод її учасників та споживачів медичних послуг, задоволення суспільних, зокрема соціальних, та інших інтересів.

Організація створюється з метою вдосконалення системи функціонування екстреної медицини і невідкладної медичної допомоги та професійного розвитку її працівників.

Слідкуйте за нами:

КОНТАКТИ

  • Офіс:

    м. Львів вул. Єфремова, 85
    79044, Україна

  • Гаряча лінія:

    +38 (050) 338 0121

    info@nevidkladka.org